• Door naar de hoofd inhoud
  • Skip to header right navigation
  • Skip to site footer
logo Annemieke Glutenvrij met krakeling

Annemiekeglutenvrij

Glutenvrij Brood & Patisserie

  • Home
  • Workshops
    • Glutenvrij Brood
    • Combi Gist- en Desembrood
    • Patisserie Hartig
    • Patisserie Zoet
    • FAQ
  • Recepten
    • Brood
    • Diner
    • Drankjes
    • Ontbijt en lunch
    • Patisse­rie
    • Tips en techniek­­­
  • Agenda
  • Annemieke

Floor’s coffee & brunch bar

6 september 2023 by Annemieke
2 cappuccino's bij glutenvrij restaurant Floor's in Leiden.
Cappuccino uiteraard met glutenvrij koekje

Bij Floor’s coffee & brunch bar in Leiden kan je terecht voor een onbezorgd glutenvrij ontbijt, brunch, lunch, koffie/thee met taart of borrel met snacks. De gehele keuken is gluten- én tarwevrij.

Toen ik de eerste keer koffie ging drinken bij Floor’s was ik er uiteraard van op de hoogte dat het een volledig glutenvrije locatie was. Maar toch betrapte ik mezelf erop dat ik uit automatisme het lepeltje naast mijn koffiekopje snel even schoon veegde omdat er een koekje naast lag. Mijn zus begon meteen te lachen, want het is zo herkenbaar dat je altijd op je hoede bent voor kruisbesmetting. Maar dat is bij Floor’s gelukkig echt niet nodig, het koekje naast de koffie is natuurlijk ook glutenvrij!

Glutenvrij chocolade toetje bij Floor's
Huisgemaakt warm chocolade taartje

Ik vind het mooi dat de eigenaren Irene en Aart voor 100% glutenvrij hebben gekozen. Dat ze daarnaast met hun bedrijf aandacht hebben voor duurzaamheid en met zoveel mogelijk biologische producten werken is helemaal super.

Floor’s coffee & brunch bar is een gezellige plek om neer te strijken in het centrum van Leiden, je vind ze op de Doezastraat 1B. Het is wel handig om te reserveren, want het is een populaire plek 😊

Category: Bakker­ij­en en Hot­spots, Glutenvrij etenTag: eropuit, tips

Workshops glutenvrij bakken:

Twee glutenvrije breekbroden voor een glutenvrije high tea workshop, breekbrood

Cursus glutenvrij Gistbrood en Desembrood

Glutenvrij desembrood Rond glutenvrij donkerbruinbrood, met mooie ovenrijs.

Cursusdag glutenvrij Desembrood bakken

Gezond glutenvrij brood bakken workshop

Workshop glutenvrij Brood bakken

Leer glutenvrije hartige taart bakken in de workshop glutenvrij bakken Patisserie

Workshop glutenvrije Patisserie Hartig

Glutenvrije citroentaart meringue, met gekartelde toefjes Italiaanse meringue gedecoreerd die lichtbruin zijn gebrand.

Ontvang mijn glutenvrije citroen meringue taart recept!

Schrijf je in voor de
nieuwsbrief.
(uitschrijven kan altijd)

Vorig bericht:Verschillende formaten rijsmandjes om glutenvrije brood te bakkenRijsmandjes
Volgend bericht:Mrs. Italy glutenvrije afhaalpizza’sGlutenvrije afhaalpizza's van Mrs. Italy

Lees Interacties

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Recipe Rating




Disclaimer

Recepten zijn pas glutenvrij als alle gebruikte ingrediënten glutenvrij zijn en de recepten in een glutenvrije omgeving worden klaar gemaakt.
Controleer altijd zelf of genoemde producten binnen jouw dieet passen, de samenstelling kan veranderd zijn. Annemieke Glutenvrij is niet aansprakelijk voor gemaakte dieetfouten.

Annemieke Glutenvrij doet haar uiterste best om informatie over derden in de agenda juist en actueel te houden. Controleer altijd de gegevens op de website van de desbetreffende organisatie. Tips en verbeteringen zijn welkom.

Meer informatie nodig over coeliakie? Neem dan eens een kijkje op de website van de
Nederlandse Coeliakie vereniging

  • https://www.instagram.com/annemiekeglutenvrij.nl/
  • LinkedIn
  • Mail
  • YouTube
  • Pinterest
  • Link

#lekkerglutenvrijeten

Contact  –  Privacy – Algemene voorwaarden – Copyright 2019-2025 Annemiekeglutenvrij.nl